Rezervuoti 0
LT
Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Pirmame prabangių apartamentų aukšte rasite svetainės zoną, tinkamą atsipalaidavimui, pokalbiams bei laisvalaikiui po dienos pramogų. Antrame aukšte – miegamasis, kuriame galėsite ramiai ilsėtis ir įsikrauti naujų jėgų. Dviejų aukštų apartamentai puikiai tinka šeimai su vaikais ar romantiškui savaitgaliui dviese – žemiškas, šiltas interjeras padės pasijusti gamtos dalimi, o erdvūs langai įkvėps naujoms mintims ir idėjoms.

38 - 42 m2
Kaina nuo: € 83 / naktis
Rezervuojant kambarį apsilankymas viešbučio SPA erdvėje yra nemokamas

Dviejų aukštų apartamentuose atsiveria nuostabus vaizdas į Palangos miestą, kuriuo galėsite grožėtis gerdami rytinę kavą ar atsikvėpdami po dienos pramogų. Prabangių apartamentų interjeras – žemiškas, šiltas, jaukus, padės pajausti gamtos bei aktyvaus gyvenimo balansą. Pirmame apartamentų aukšte rasite svetainės zoną, o antrame – miegamąjį, kuriame galėsite ramiai ilsėtis ir įsikrauti naujų jėgų. Apartamentai puikiai tinka šeimai su vaikais ar romantiškui laikui dviese.

Kaina nuo: € 93 / naktis
Rezervuojant kambarį apsilankymas viešbučio SPA erdvėje yra nemokamas

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad galėtume suteikti jums tinkamiausią patirtį. Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu.