Rezervuoti 0
LT
Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

ES Projektai

 

UAB RADA E.KOMERCIJOS MODELIO DIEGIMAS

 

 

UAB „RADA“ vykdo projektą, kuriam buvo suteiktas finansavimas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui “ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis Covid-19“.

 

Siekdama atsigauti po pandemijos ir padidinti įmonės apyvartos apimtis ir konkurencingumą UAB „Rada“ projekto įgyvendinimo metu planuoja įdiegti e-komercijos modelio sprendinius. Taigi projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti įmonės pajamų augimą. Manoma, kad šios investicijos sudarys sąlygas įmonei sklandžiai ir reikšmingomis apimtimis didinti pardavimo pajamas bei sėkmingai įveikti pandemijos sukurtus sunkumus.

Sėkmingai įgyvendinus projektą, projekto veiklos bus tęsiamos ir toliau, t.y. įmonė savo lėšomis investuos į e. komercijos modelio tobulinimą ir palaikomąsias veiklas, bus tęsiama e. komercijos veikla,  įmonė vykdys savo tiesioginės veiklos plėtrą.

Projektui skirtas finansavimas iš Europos Regioninės Plėtros fondo sudaro 22 500,00 Eur. Bendra projekto vertė – 30 000,00 Eur.

Projekto veiklų pradžia: 2022 m. vasario mėn.

Projekto veiklų pabaiga: 2022 m. gruodžio mėn.

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad galėtume suteikti jums tinkamiausią patirtį. Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu.