Apie Mus

Vieta, kurios nepamiršite

Pakvieskite į savo gyvenimą galimybę patirti svajonių poilsį, kurį atsiminsite su šypsena.

Sveiki atvykę į vieną žaviausių Lietuvos kurortų – poilsiautojų išgirtą ir mylimą Palangą.
Pačiame miesto centre, greta istorinių Tiškevičių rūmų, rasite prabangų keturių žvaigždučių viešbutį „Kerpė“, įsikūrusį vos kelių minučių atstumu nuo Baltijos jūros.

„Kerpė“ savo vardą atsineša iš gaivių pajūrio vėjų bei dosnių bangų, pasauliui dovanojančių stebuklingą gintarą ir žmogų sveikatinančią pajūrio kerpę. Siekiame, kad ilsėdamiesi mūsų viešbutyje pajustumėte gydančias ir gaivinančias gamtos galias – įsikrautumėte naujų jėgų, patirtumėte gilų poilsį ir sukurtumėte daugybę malonių prisiminimų.

Kruopščiai rūpinamės gyvenamųjų bei bendrų patalpų švara bei patogumu. Jūsų poilsiui paruošti net 23 kambariai (dviviečiai, pagerinti dviviečiai, liukso klasės) bei dviejų aukštų apartamentai. Visuose kambariuose Jus lydės žemiškas, natūralių spalvų interjeras bei erdvūs langai. Vaišintis kava ir arbata, naudotis minkštais chalatais  kviečiame nemokamai.

Pirmame viešbučio aukšte įrengtas restoranas „Barcode“ kliaujasi patyrusių virtuvės šefų rekomendacijomis ir ruošia Jums gardų bei sotų europietiškų patiekalų meniu. Pusryčiauti restorane galėsite nuo 09.00 iki 11.30 valandos, o jei panorėsite – maistą pristatysime tiesiai į kambarį ar apartamentus.

Mėgstantiems vandens stichiją paruošėme dar daugiau dovanų. Sūkurine vonia, garine pirtimi ir lediniu kubilu svečius kviečia džiaugtis sveikatingumo centras „Kerpės SPA“. Pirties ritualai suteiks Jūsų kūnui švytėjimą, o grožio procedūros – kūno bei veido masažai, šveitimai, įvyniojimai – atgaivins ir primins apie geresnę savijautą net ir pasibaigus atostogoms.

Rezervacijoms ir pasiteirauti:

Telefonu: +370 (601) 02944

El. paštu: info@kerpehotel.lt